Tkané šňůrky na krk

V současné době mimořádně oblíbené tkané šňůrky na krk
s vetkávaným logem plní své účely využitím např.
na klíče, mobilní telefony, na ID kartu, na Skipas
či jiné identifikační karty, průkazy.

Lanyardy na krk s potiskem rozkresy

Na této stránce si můžete stáhnout makety pro přípravu grafiky šňůrek, ceníky a další info k našim nabízeným typům klíčenek.

V případě, že jste zde nenalezli co hledáte, prosím - kontaktujte nás přes formulář, nebo emailem: info@reklamnisnurky.cz

soubory ke staženísoubory ke stažení

DLOUHÁ, 10mm  [pdf, 257.3 kB]

DLOUHÁ, 15mm  [pdf, 256.9 kB]

DLOUHÁ, 20mm bezpečnostní klip  [pdf, 279.6 kB]

DLOUHÁ, 20mm  [pdf, 258 kB]

STANDARD, 10mm  [pdf, 182.7 kB]

STANDARD, 15mm  [pdf, 183 kB]

STANDARD, 20mm bezpečnostní klip  [pdf, 204.5 kB]

STANDARD, 20mm  [pdf, 183.4 kB]

Leták_snurky  [pdf, 2.9 MB]

Kontaktní formulářKontaktní formulář

 agentura koncový klient
 souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA  s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

ZMĚNA CEN

Vážení zákazníci, v období od 15.1. 2015 dochází ke změně cen společnosti JIROUT REKLAMY s.r.o. na serverech www.trikaproreklamu.cz, www.darkyproreklamu.cz, www.reklamnimlsani.cz, www.reklamnisnurky.cz v návaznosti na změny ceníků našich evropských dodavatelů a také z důvodu oslabení Kč vůči světovým měnám způsobeným intervencí ČNB na konci loňského roku.
V nejbližších dnech dojde také k obměně části sortimentu.